AbiWord

AbiWord dla Mac

Prosty i darmowy edytor tekstu

AbiWord to darmowy program do edycji tekstu. Pozwala także na tworzenie dokumentów w popularnych formatach DOC i ODT. AbiWord wita użytkownika dość archaicznym interfejsem. Wizualnie program sprawia wrażenie jakby pamiętał jeszcze czasy systemów... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odczytuje i zapisuje dokumenty DOC oraz ODT
  • Prosty w obsłudze

Wady

  • Siermiężny wygląd interfejsu
  • Niepełne polskie tłumaczenie

Dobry
7

AbiWord to darmowy program do edycji tekstu. Pozwala także na tworzenie dokumentów w popularnych formatach DOC i ODT.

AbiWord wita użytkownika dość archaicznym interfejsem. Wizualnie program sprawia wrażenie jakby pamiętał jeszcze czasy systemów klasycznych. Na szczęście technicznie jest bardziej zaawansowany i okazuje się być całkiem niezłym edytorem tekstu. Otwiera i zapisuje najpopularniejsze formaty, a także pozwala na dość wygodną edycję.

AbiWord doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych. Program jest bardzo prosty w obsłudze i w zupełności wystarcza do tworzenia dokumentów na codzienne potrzeby. Nie ma problemów z odczytywaniem i zapisywaniem plików w popularnych formatach DOC i ODT. Część elementów menu nie jest przetłumaczona na język polski, co może delikatnie przeszkadzać.

AbiWord to niezbyt skomplikowany edytor tekstu. Dobrze sprawdza się w domu i jest darmowy, choć jego interfejs wygląda dość archaicznie.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

AbiWord

Download

AbiWord 2.4.5

Opinie użytkowników o AbiWord

Sponsorowany×